Strašidelné párty v ŠKD

Späť

Dňa 29.10. sa v 2. oddelení konala diskotéka v maskách. Pani vychovávateľka Martinka zorganizovala deťom strašidelnú párty. Žiaci si priniesli dobroty, sladké i slané, ktoré im pribalili rodičia. K dobrému pohosteniu nechýbalo ani dobré pitie.

Zábava pokračovala aj v 8. oddelení dňa 5.11., kedy pani vychovávateľka Veronika taktiež pripravila deťom párty v strašidelných kostýmoch. Deti si nachystali občerstvenie, priniesli veľa chutných koláčov, ktoré s rodičmi napiekli. Zábava v oboch oddeleniach pozostávala z diskotéky s parádnym svetelným vybavením, za zvukov tých naj tanečných hitov. Tancovalo sa, zabávalo a na detských tvárach bolo vidieť úsmevy. Signalizovali to radostné očká detí, hoci ich tváre prekrývali povinné rúška.

Deti si okrem dobrôt pripravili aj masky, ktoré boli u mnohých naozaj nápadité. Potešila aj súťaž o najoriginálnejšiu masku, kde si víťaza hlasovaním volili samotné deti. Víťaz získal sladkú odmenu. Nechýbali vedomostné a postrehové súťaže, do ktorých sa zapojil celý kolektív. Jednotlivci, ktorí boli najšikovnejší, získali opäť sladké odmeny. 

V tomto náročnom období, kedy sme postavení do neľahkej situácie a množstvo akcií a podujatí nám v ŠKD  bolo zrušených, neprestávame veriť, že dobrú náladu je možné vykúzliť aj prostredníctvom dobre naplánovaných akcií v oddelení. Na našej škole všetky pani vychovávateľky neustále pripravujú zaujímavé a pútavé akcie pre deti vo svojich oddeleniach. Aj v týchto ťažkých časoch sú deti pre nás prioritou.