Školské rádio BODKA

Rádio BODKA je náš školský mediálny klub žiakov. V školskom roku 2022/2023 vedenie krúžku prevzala pani učiteľka Mgr. Linda Čintalová. V rádiu vám pravidelne prinášame náš pohľad na aktuálne témy, školské spravodajstvo, informácie zo školského parlamentu a mnoho iného previazaného s obľúbenými piesňami. Do jednotlivých relácií vnášame väčšie či menšie inovácie a do každej vložíme aj kus nášho srdiečka. O technické spracovanie sa stará Martin Turinič. Uvítame akékoľvek návrhy na zlepšenie rovnako ako aj chuť zapojiť sa do nášho tímu.

Prvé vysielanie rádia BODKA v novej zostave a pod novým vedením

Prinášame Vám prvé vysielanie Rádia Bodka v školskom roku 2022/2023. V novej zostave ho pripravili: Sofia, Dianka, Bianka, Natália, Martin a hostia Sebastián a Viktor pod vedením pani učiteľky Lindy Čintalovej. Dozviete sa v ňom, čím žila naša škola v prvých týždňoch nového školského roka, o dianí v Školskom parlamente, zopár slov o Európskom dni jazykov a Medzinárodnom dni duševného zdravia.

Prajeme príjemné počúvanie.