Školské rádio BODKA

Rádio BODKA je náš školský mediálny klub žiakov pod vedením pani učiteľky Mgr. Mirky Kerákovej. V rádiu vám pravidelne prinášame náš pohľad na aktuálne témy, školské spravodajstvo, informácie zo školského parlamentu a mnoho iného previazaného s obľúbenými piesňami. Do jednotlivých relácií vnášame väčšie či menšie inovácie a do každej vložíme aj kus nášho srdiečka. O nahrávanie rádia a jeho technické spracovanie sa stará Mgr. Peter Ľupták. Uvítame akékoľvek návrhy na zlepšenie rovnako ako aj chuť zapojiť sa do nášho týmu.

V školskom roku 2022/2023 bude činnosť rádia BODKA pozastavená.

Milí priatelia, poslucháči,

blíži sa nám leto, vytúžené prázdniny a my vám prinášame krátky súhrn údalostí v škole a žiackych úspechov. Dozviete sa niečo o Dni Zeme a tiež ako sa darilo žiakom v súťažiach, prednese apod.

Prajeme príjemné počúvanie.